Святкуймо разом 5-річчя ресторану "Пузата Хата" в м.Дніпропетровськ!

29 липня 2011, 07:00

Запрошуємо всіх відсвяткувати 5-річчя мережі ресторанів "Пузата Хата" в місті Дніпропетровськ!
5 років тому - 29.07.2006 року, ми відкрили перший ресторан у місті, на пл. Петровського, 5. І за цей час він став не лише улюбленим місцем місцевих жителів, але і візитною карткою міста. Адже саме цей ресторан зустрічає всіх, хто приїжджає в славне місто Дніпропетровськ та гостинно відчиняє всім свої двері!
В ресторані органічно поєднується домашній затишок та національний колорит. Орнамент на стінах, масивні дерев’яні столи та стільці, стилізований посуд та одяг в національному стилі - все ввібрало дух добротної селянської хати. Саме тому, це перше місце з національним колоритом, що зустрічає мешканців Дніпропетровська  і всіх гостей міста!

 

Сьогодні мережа ресторанів «Пузата Хата» - це 40 ресторанів. Ми працюємо для Вас в Дніпропетровську, Києві, Львові, Кривому Розі, Вінниці, Запоріжжі, Харкові, Полтаві, Чернівцях, Івано-Франківську, Одесі, Миколаєві, Рівному, Донецьку. Незабаром новий ресторан «Пузата хата» відчиняться у Львові.
На сьогоднішній день загальна площа закладів мережі становить 22 394 кв. м., кількість посадкових місць –
6 772. Кожен місяць наші ресторани обслуговують більше 2 мільйонів клієнтів. Популярність наших ресторанів продовжує зростати з кожним днем.
Командна робота, відпрацьовані та успішно впроваджені в життя корпоративні стандарти, постійне оновлення асортименту, ретельно продумана цінова політика – все це дозволило ТМ «Пузата Хата» стати брендом, визнаним як відвідувачами, так і спеціалістами ресторанного бізнесу.

 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot